Liman Tepesi Mevki Kanalizasyon Alt Yapı Projesi

26 Eylül 2019 12:03 İğneada Belediyesi 3269

Belediyemiz Liman Tepesi mevkiindeki sitelerin atık suları uzun zamandan beri foseptik çukuru ile çözülmeye çalışılmaktadır. Foseptiklerin yaz aylarında sitelerin dolu olması nedeni ile çok sık dolmakta ve foseptiklerden sızan atık suların çevre kirliliğine neden olmaktadır. 

Belediyemiz maddi imkânlarının yetersiz olması nedeni ile Belediyemiz tarafından kanalizasyon ve arıtma tesisinin yapılması yakın zaman içinde imkânsız olduğu, tarafımızdan hazırlanan tüm siteleride içine alan kanalizasyon ve arıtma tesisinin maliyet bedeli, Belediyemizde site yöneticileri ve müstakil ev sahiplerinin katılımı ile yapılan toplantıda 2000TL olarak belirlenmiş olup maliyet bedelinin siz Liman tepesi mevkii sakinlerinin peşin veya 4 eşit taksit ile aşağıda belirttiğimiz hesap numarasına ödemesi halinde burada yıllardan beri kanayan bir yara olan bu atıksu sorunu çözülmüş olacaktır.

           Katkılarınızdan dolayı şimdiden hepinize teşekkür eder saygılar sunarım.

  • Etiketler
İğneada Belediyesi

İğneada Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

İğneada Belediyesi

Deniz Mahallesi Cumhuriyet Meydanı
39650 İğneada / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.