Bugün Belediyemizde Çok Önemli Misafirlerimizi Ağırlıyoruz.

22 Nisan 2022 14:04 İğneada Belediyesi 404

Bugün Belediyemizde Çok Önemli Misafirlerimizi Ağırlıyoruz.

İğneada Zübeyde Hanım Anaokulu Öğrencilerimizi Ve Öğretmenlerimizi Ağırlamanın Mutluluğunu Ve Keyfini Yaşıyoruz.

Yarın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Olması Vesilesiyle Bende Belediye Başkanlık Makamımı Çocuklarımıza Devrettim. Geleceğin Başkanları Olacak Çocuklarımız ile Unutulmaz Anılar Yaşadık.

Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk “Küçük Hanımlar, Küçük Beyler! Sizler Hepiniz Geleceğin Bir Gülü, Yıldızı Ve İkbal Işığısınız. Memleketi Asıl Işığa Boğacak Olan Sizsiniz. Kendinizin Ne Kadar Önemli, Değerli Olduğunuzu Düşünerek Ona Göre Çalışınız. Sizlerden Çok Şey Bekliyoruz.” Sözlerini Hatırlıyor Ve Tüm Dünya Çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutluyorum.

Katılımları İçin Zübeyde Hanım Anaokulu Öğretmenlerimize Ve Okul Aile Birliği Üyelerine, Aynı Zamanda İğneada Gazozu Adıyla Markalaşan ve Beldemizin Balından Yapılan Gazozu Çocuklarımıza İkram Eden Genç Girişimci Kardeşim Ender Ceylan’a ve Kıymetli Eşine Teşekkür Ediyorum.

TAHİR IŞIK

İğneada Belediyesi

İğneada Belediyesi'ne ait kurumsal bilgilerin, güncel haber, duyuru, galeri, video, proje, çalışmalar ve etkinliklerin yer aldığı kurumsal web sitesi.

İğneada Belediyesi

Deniz Mahallesi Cumhuriyet Meydanı
39650 İğneada / Kırklareli

Belediye Yazılımı: Rota Bilişim © Tüm Hakları Saklıdır.